Vo svete videohier niet azda brutálnejšej a násilnejšej hry ako je Mortal Kombat. Od roku 1992 si táto séria bojových titulov získala priazeň fanúšikov, ktorí obľubujú tie najkrutejšie virtuálne súboje a finiš protihráča niekedy priam nechutným spôsobom. Štúdio NetherRealm chce povýšiť Mortal Kombat XI na ešte vyšší level a vylepší postavy, ich šatník, ale najmä „fatalities“ pohyby na konci súbojov.

Jedna z najbrutálnejších hier v histórii sa znova vráti už 23. apríla v lepšej kondícii. Najnovším nápadom vývojárov bolo ešte viac upraviť už tak kruté a násilné súboje v hre, ktorá bude násilnejšia ako doteraz. Práve vďaka svojej podstate vyvoláva už od svojej prvej časti z roku 1992 mnoho kontroverzie. Jednými milovaný a druhými nenávidený Mortal Kombat však dostane zrejme najlepšie pokračovanie vôbec.

V Mortal Kombat nie je brutality nikdy dosť

Najkrvavejší diel spomedzi všetkých príde na svet už o pár mesiacov, no hráči už teraz môžu nahliadnuť na novinky, ktoré im prinesie. Štúdio NetherRealm totiž len včera odhalilo niekoľko vylepšení na prvých záberoch z hry. Základom nového dielu budú vylepšené „fatalities“ pohyby, ktoré majú na konci súboja po legendárnej vete „Finish Him“ protivníka zmasakrovať rôznymi možnými spôsobmi.

Aby bolo všetko ešte detailnejšie, finálna rana protihráča sa bude znova premietať v kinematickom móde. Postavy tiež budú môcť protivníkovi uštedriť špeciálnu finálnu ranu, ak jeho zdravie klesne počas boja na minimum.

Nenechaj si ujsť
Toto sú tie najpredávanejšie hry všetkých čias. Víťaz ťa zaručene prekvapí

Do hry sa však v pripravovanej časti vrátia aj známe postavy Skarlet a Baraka, pričom všetkých avatarov si bude môcť hráč prispôsobiť. Dostanú totiž vylepšený systém, ktorým bude možné vybrať pre danú postavu rôzne pohyby, ale aj outfit pred každým súbojom.

Zároveň bude hra nadväzovať na to, kde skončila 10. časť. Prinesie tiež novú „Kroniku“, s ktorou bude možné manipulovať, aby proti sebe bojovali rôzne postavy z herného sveta Mortal Kombat. Táto brutálna hra tak svojich fanúšikov poteší odhalenými novinkami už koncom apríla, kedy príde na konzolu PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ale aj na PC platformu. Dovtedy si môžeš pozrieť prvé zábery na priložených videách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom