Mlais pripravuje inteligentné hodinky s Android Wear a luxusným dizajnom

Teraz čítate
Mlais pripravuje inteligentné hodinky s Android Wear a luxusným dizajnom

banner-redmi-note2
Trh s nositeľnými zariadeniami zažíva obrovský boom. Štatistiku dopĺňajú aj stále populárnejšie čínske smarthodinky s priaznivými cenami. Do týchto neprebádaných vôd vstúpi aj známi výrobca smartfónov, spoločnosť Mlais. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na oficiálnom facebookovom profile spoločnosti Mlais sa objavili zaujímavé obrázky pripravovaných smarthodiniek. Hodinky by mali ponúknuť kompletne okrúhly displej, kovovú konštrukciu a vymeniteľný remienok. Čerešničkou na torte je potom Android Wear, ktorý zastrešuje softvérovú časť. S použitím tohto operačného systému sa hodinkám otvárajú nové možnosti prispôsobení a prílev nových aplikácií.

mlais-smartwatchmlais-smartwatch-3

Mlais smarthodinky budú disponovať vodeodolnosťou podľa certifikácie IP67. Cena a dátum predstavenia sú zatiaľ neznáme, no pevne dúfame, že sa tak stane, čo najskôr.

mlais-smartwatch-2

Zdroj: Gizchina.com   

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.