Xiaomi Mi5 dostalo slovenský a český jazyk, takto si ho nainštalujete

banner-mi5
Dlho, naozaj veľmi dlho sme čakali na tento moment, kedy sa konečne objaví slávna preložená verzia nadstavby MIUI pre vlajkovú loď Xiaomi Mi5. Tím, ktorý sa stará o preklady konečne prelomil zdatnú ochranu a fanúšikovia môžu veselo flashovať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Majitelia najnovšej vlajkovej lodi čínskeho giganta, Xiaomi Mi5, si do svojho miláčika oddnes môžu nainštalovať Stable alebo Developer verziu MIUI nadstavby v multijazyčnej podobe. Samozrejme, pred inštaláciou je nutné odomknúť bootloader. Aktuálne sú k dispozícii 2 verzie, a to Stable 7.2.13.0 a týždňová Developer ROM 6.4.21. Inštalácia je taktiež možná cez dva mierne odlišné spôsoby. Prvým spôsobom je inštalovanie cez nástroj MiFlash a v druhom spôsobe sa cez príkazový riadok a ADB nainštaluje TWRP recovery a upravený boot image. Pre viac informácií neváhajte a navštívte oficiálne vlákno na MIUI CZ/SK fóre.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi5-sk-jazyk

Český jazyk na Xiaomi Mi5

Slovensko-česká ROM bola naozaj veľmi dlho očakávaná a smartfónu dodá úplne nový rozmer. Samozrejmosťou budú aktualizácie na týždennej báze (pri Developer verzii), vstavané Google služby a kompletne preložený systém bez jediného písmena v čínštine. Veľká vďaka patrí všetkým prekladateľom, ktorí venovali všetko svoje úsilie k dosiahnutiu tejto skvelej správy.

Zdroj: Miuios.cz

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]