banner-minote
Nová verzia populárnej nadstavby MIUI, MIUI 7, rýchlo naberá na popularite. Po úspešnej aktualizácii skoro všetkých Xiaomi zariadení na rad prichádzajú aj populárne smartfóny rôznych výrobcov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

MIUI 7 je dostupná pre ostatné zariadenia formou MIUI patchrom, ktorá slúži pre vývojárov na tvorbu Custom ROM. Zo zariadení, pre ktoré je MIUI 7 dostupná, musíme spomenúť vlajkové lode spoločnosti Samsung, Galaxy S4, S3, Note 3. Nechýba ani podpora pre sériu Z zariadení spoločnosti Sony. Nesmieme zabudnúť ani na populárne vlajkové lode LG G3, G2 alebo na “zabijaka vlajkových lodí“ OnePlus One. Vývojári dopredu upozorňujú, že prvé verzie majú ešte mnoho závažných chýb a chvíľu potrvá, kým sa všetko doladí na maximum. Kompletný zoznam zariadení si môžete prezrieť na tomto odkaze.

MIUI-0819.114
Ak ste majiteľom zariadení Xiaomi, neváhajte a stiahnite si oficiálnu ROM, ktorá je preložená komunitou MIUI CZ/SK do plnohodnotného slovenského a českého jazyka. Po prvých 2 verziách novej aktualizácie prevládajú väčšinou kladné hodnotenia. Nová aktualizácia vdýchla život aj starším zariadeniam, ktoré na MIUI 6 strácali na atraktivite.

Zdroj: Droidviews.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP