Ak si dnes ešte neutratil ani euro za nejaký užitočný gadget, tak teraz je ten správny čas. Máme pre teba dvojicu gadgetov, ktoré sú najlacnejšie v histórii a určite si nájdu využitie aj u teba.

Jedná sa o 64 GB pamäťovú kartu od Samsungu a 20 000 mAh power banku od spoločnosti Xiaomi. Ako inak, máme pre teba aj exkluzívne zľavové kupóny, vďaka ktorým dosiahneš najnižšiu cenu v histórii týchto dvoch gadgetov.

64 GB microSD karta Samsung

Najnižšia cena: 14 €

zdroj fotografie: Samsung

Kúpiť 64 GB Samsung microSD kartu za 14 €
Zľavový kód: wsssport2

Pamäťová karta je rozhodne gadget, ktorý sa vždy hodí mať po ruke. Či už si na cestách alebo zachytávaš videá a fotografie každodenného života, vždy môže nastať situácia, že v tvojom zariadení sa jednoducho minie voľné miesto. Stačí jednoducho vymeniť pamäťové karty, a ty môžeš hravo natáčať ďalej. Táto karta disponuje zapisovacou rýchlosťou až 60 MB/s a čítať dokáže rýchlosťou 100 MB/s. Hravo teda zvládne nahrávanie FullHD videí. Značková microSD karta s kapacitou 64 GB od Samsungu môže byť teraz tvoja za skvelých 14 € vďaka kupónu wsssport2. Za túto cenu je k dispozícii len 20 kusov, preto by si dlho váhať nemal.

20 000 mAh Xiaomi power banka

Najnižšia cena: 16 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť 20 000 mAh Xiaomi powerbanku za 16 €
Zľavový kód: wsssport5

Nedostatok pamäte nie je jediný problém, ktorý ťa môže zaskočiť pri zachytávaní spomienok na video alebo fotografie. Dosť zásadným problémom môže byť aj slabá alebo vybitá batéria tvojho zariadenia. Preto by si s nákupom  20 000 mAh Xiaomi power banky rozhodne nemal zaváhať. Power banku úplne nabiješ za 7 hodín a následne ti poslúži na niekoľkonásobné nabitie či už tvojho smartfónu, alebo iného zariadenia. Výhodou tiež je, že súčasne môžeš nabíjať až 2 zariadenia.  Za historicky najnižších 16 € ju môžeš mať vďaka kupónu wsssport5, ktorý je dostupný pre prvých 30 zákazníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom