Xiaomi Mi Pad 2 v Antutu prekonal hranicu 85 tisíc bodov!

Teraz čítate
Xiaomi Mi Pad 2 v Antutu prekonal hranicu 85 tisíc bodov!

banner-xiaomi-mi4cXiaomi predstavilo minulý týždeň nástupcu ich tabletu Mi Pad. Druhá generácia ponúkne okrem lepších parametrov aj priaznivejšiu cenu a kvalitnejšie materiály. Poháňa ho procesor Intel Atom, ktorý dosiahol v Antutu úžasné skóre.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi Pad 2 teda prichádza s procesorom Intel Atom X5-Z8500, ktorý ponúka 4 jadrá taktované na frekvenciu 2,24 GHz a je vyrobený modernou 14 nm výrobnou technológiou. Novinka úspešne zdolala hranicu 85 tisíc bodov. Tým si zabezpečila 3 miesto po Huawei Mate 8 a Meizu Pro 5. Zvyšok hardvérovej výbavy ponúka 2 GB RAM a grafický akcelerátor Intel HD Graphics. Predná strana skrýva 7,9-palcový displej s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Ak by ste sa chceli o Mi Pad 2 dozvedieť viac, prečítajte si náš podrobný článok.

Z týchto výsledkov je jasné, že Xiaomi Mi Pad 2 je ozajstné monštrum, čo dokazuje aj video, v ktorom si na Mi Pade 2 zahrali moderné počítačové hry. Novinku si môžete predobjednať u nášho partnera Ibuygou.com za fantastickú cenu 189 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.