Režisér filmov Deň Nezávislosti, Deň po tom či 2012 opäť prichádza s novým nápadom, ako zničiť našu planétu. Tentokrát skutočne popustil uzdu fantázii – na Zem sa totiž rúti Mesiac a novinka Moonfall sľubuje kataklizmu, akú sme tu ešte nemali.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Za všetko pritom môžu Američania, ktorí v roku 1969 ako prví vkročili na Mesiac, svetu však klamali. Objavili tu nebezpečnú mimozemskú entitu, ktorá sa po piatich dekádach prebudila a vychýlením Mesiaca z obežnej dráhy plánuje zničiť všetko ľudstvo.

Kým civilizácia čelí masívnym záplavám, meteoritom, pádom celých miest i globálnym nepokojom, trojica astronautov prichádza s odpoveďou, ako kataklizme predísť a vydáva sa do vesmíru na ultimátnu záchrannú misiu.

Zážitok do kina

Nech už znie premisa Moonfall akokoľvek stupídne, jedno sa režisérovi Emmerichovi musí nechať – film rozhodne vzbudzuje zvedavosť. Po dejovej stránke novinka s určitosťou neohúri, efekty i herecké osadenstvo však vyzerajú viac než sľubne a sľubujú štýlový katastrofický zážitok.

Ak navyše niekto dokáže podobnej zlátaniny spraviť slušný film, je to práve Emmerich, ktorý apokalyptickými snímkami Deň po tom či 2012 jasne ukázal, že Zem dokáže devastovať s nevídanou gráciou. Diváci o jeho filmy v minulosti prejavili záujem a obe snímky sa v tržbách z kín pohodlne dostali cez pol miliardy.

V hlavných úlohách sa v novinke predstavia Halle Berry (John Wick 3), Patrick Wilson (hororová séria Insidious) a John Bradley, ktorý sa preslávil rolou Samwella Tarlyho v ikonickom seriáli HBO – Hra o tróny.

Moonfall do kín dorazí 3. februára a štúdio Lionsgate na ňom nešetrilo – režisér mal k dispozícii až 150 miliónový rozpočet, ktorý z veľkej časti poputoval práve do prvotriednych efektov a vizuálneho pozlátka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú