banner-pro-6
Posledné týždne sa na internete objavujú informácie o bezrámikovom smartfóne od Meizu, ktorý by mal konkurovať novinke od Xiaomi, Xiaomi Mi Mix. Smartfón na renderoch bol často označovaný za Meizu Pro 7, no ten bude pravdepodobne vyzerať „trochu“ inak. 

Bezrámikový Meizu Pro 7 vyvracajú nové fotografie, ktoré ukazujú odlišne vyzerajúce zariadenie. Dobrou správou je, že ani tento dizajn nie je na zahodenie a jeho reálnosť potvrdzuje uniknutá fotografia zobrazujúca smartfón v ruke používateľa.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-7-leak-from-earlier-this-month

Prekvapením však je, že Meizu upustilo od veľmi podareného zabehnutého dizajnu z modelov Pro 6 a MX6. Nový dizajn však tiež nevyzerá zle a dominuje mu zakrivený displej a kapacitné domovské tlačidlo na prednej strane. Zadná strana už pripomína modely spomínané vyššie, no zmizli z nej elegantné plastové predely pre antény. Keďže snímač odtlačkov nie je viditeľný, pravdepodobne bude zabudovaný pod displejom.

meizu-pro-7-live-image

TIP: Máme k dispozícii náčrty pripravovaného Meizu Pro 7

Podľa dostupných informácií Pro 7 taktiež ponúkne 12 MPx fotoaparát na zadnej strane, 8 MPx na prednej a USB Type-C konektor so zachovaním klasického 3.5 mm jacku. Najbližšie predstavenie má Meizu naplánované na 30. november, no v tento deň pravdepodobne uvidíme M5 Note s 3 GB RAM, FullHD displejom a Androidom 6.0 Marshmallow. Na vlajkovú loď Pro 7 si teda budeme musieť počkať minimálne do budúceho roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP