Meizu Pro 6 Plus bolo skutočnou vlajkovou loďou výrobcu, ktorým si napravil mierne poškodenú reputáciu. To najlepšie nakoniec, povedalo si Meizu a v závere minulého roka tak predstavilo spomínaný model. Neprešlo veľa času a internetom už začínajú kolovať správy o jeho nástupcovi. Najnovšie fotografie už dokonca odhaľujú aj podobu tejto novinky.

Po nedávnych informáciách o pripravovanom Meizu Pro 7 sa dostala na povrch aj prvá reálna fotografia zariadenia, ktorá síce nie je veľmi kvalitná, no odhaľuje dosť na to, aby sme si vedeli predstaviť dizajn smartfónu. Na fotografii prednej strany môžeme vidieť zahnutý displej na oboch stranách. Aby tieto zahnutia neboli iba dizajnovým prvkom, spoločnosť im pridala aj funkciu, vďaka ktorej sa na okrajoch budú zobrazovať najpoužívanejšie aplikácie. Pod obrazovkou sa nachádza domovské tlačidlo so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov, a to všetko má byť uložené v celokovovej konštrukcií z titánu.


zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
TIP: Meizu Pro 7 bude čínska beštia! Priniesť má najpokročilejší hardvér doteraz

V predošlých únikoch správ nebola podoba prednej strany známa, nakoľko snímky ukazovali iba zadnú časť zariadenia. Meizu Pro 7 prinesie 5,7″ displej s neuveriteľným 4K rozlíšením a pod kapotu dostane výkonný procesor MediaTek Helio X30, no hovorí sa aj o použití čipsetu z dielne Huawei, konkrétne o Kirine 960. K dispozícii vraj bude aj v niekoľkých verziách, ktoré sa budú líšiť veľkosťou operačných RAM pamätí.

Koncept

zdroj fotografie: BGR

Operovať vraj budú celkovo tri verzie, z ktorých najnižšia prinesie 4 GB pamäť RAM so 64 GB vnútorným úložiskom. Stredný variant dostane 6 GB RAM a 128 GB vnútorného úložiska, zatiaľ čo najlepší model z trojice prinesie až 8 GB RAM, no veľkosť vnútornej pamäte ostane pri 128 GB. Špekulácie zasiahli aj cenovky, ktoré sa budú pohybovať od 448 € až do 515 €. Pri Meizu sme zvyknutí, že si predstavenie svojich vlajkových lodí necháva až na druhú polovicu roka, no ich príchod oznamuje ešte počas jari.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP