Do konca roka ostáva predstavenie už iba zopár vlajkových lodí. Okrem iPhonu 8, Galaxy Note 8-čky sa ešte čaká na Meizu Pro 7, ktoré môže spôsobiť rozruch medzi čínskymi smartfónmi vyššej triedy.

Výrobca po nekonečných špekuláciách konečne potvrdil dátum predstavenia jeho novinky. Odhalenie Meizu Pro 7 je teda stanovené na 26. júla, čo je už o menej ako osem dní. Tlačová konferencia prebehne v meste Zhuhai v Číne o 19:30 večer lokálneho času (u nás o 13:30). Meizu to oznámilo prostredníctvom sociálnych sietí, ale aj rozoslaním špeciálnych pozvánok.

Pozvánka prezrádza oveľa viac

Kým v prvom prípade je to obyčajná fotografia čísla sedem, v druhom je to ukážka balenia smartfónu spolu s maketou zariadenia. Maketa prezrádza okrem reálnych rozmerov smartfónu aj prítomnosť jedinečnej vlastnosti – sekundárneho displeja, o ktorom sme toho už počuli veľa.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Meizu Pro 6 Plus nie je až tak známe, no zaslúži si oveľa viac slávy
Predpokladané špecifikácie

Slúžiť bude predovšetkým na rýchle zobrazovanie notifikácií zo systému. Očakáva sa príchod dvoch verzií s pomenovaním Meizu Pro 7 a Pro 7 Plus. Kým prvá má prísť s 5.2-palcovým FullHD rozlíšením, od druhej je očakávaný 5.7-palcový QuadHD displej. Teda rovnaká konfigurácia ako na minuloročných Pro 6/Pro 6 Plus. Podľa najčerstvejších informácií majú však obe novinky disponovať procesormi MediaTek Helio X30, čo by bol voči Exynosu 8890 v Pro 6 Plus rozhodne krok späť. Duálne fotoaparáty by zas mali tvoriť snímače IMX386 a IMX286 s 12 MPx rozlíšením.

zdroj fotografií: Meizu

Unikli aj ceny
Meizu Pro 7 6 GB RAM 64 GB ROM 360 €
8 GB RAM 128 GB ROM 425 €
Meizu Pro 7 Plus 4 GB RAM 64 GB ROM 425 €
6 GB RAM 128 GB ROM 464 €
8 GB RAM 128 GB ROM 490 €

 

Nedávno sme priniesli exkluzívnu recenziu na top model Meizu Pro 6 Plus, ktorý nás zaujal takmer dokonalou súhrou kvalitných komponentov a operačného systému. Nové vlajkové lode zatiaľ vyzerajú sľubne, no už teraz sme zvedaví, ako bude fungovať sekundárny displej, aký výkon smartfóny podajú a ako sa bude dariť duálnemu fotoaparátu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú