Do konca roka ostáva predstavenie už iba zopár vlajkových lodí. Okrem iPhonu 8, Galaxy Note 8-čky sa ešte čaká na Meizu Pro 7, ktoré môže spôsobiť rozruch medzi čínskymi smartfónmi vyššej triedy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Výrobca po nekonečných špekuláciách konečne potvrdil dátum predstavenia jeho novinky. Odhalenie Meizu Pro 7 je teda stanovené na 26. júla, čo je už o menej ako osem dní. Tlačová konferencia prebehne v meste Zhuhai v Číne o 19:30 večer lokálneho času (u nás o 13:30). Meizu to oznámilo prostredníctvom sociálnych sietí, ale aj rozoslaním špeciálnych pozvánok.

Pozvánka prezrádza oveľa viac

Kým v prvom prípade je to obyčajná fotografia čísla sedem, v druhom je to ukážka balenia smartfónu spolu s maketou zariadenia. Maketa prezrádza okrem reálnych rozmerov smartfónu aj prítomnosť jedinečnej vlastnosti – sekundárneho displeja, o ktorom sme toho už počuli veľa.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Meizu Pro 6 Plus nie je až tak známe, no zaslúži si oveľa viac slávy
Predpokladané špecifikácie

Slúžiť bude predovšetkým na rýchle zobrazovanie notifikácií zo systému. Očakáva sa príchod dvoch verzií s pomenovaním Meizu Pro 7 a Pro 7 Plus. Kým prvá má prísť s 5.2-palcovým FullHD rozlíšením, od druhej je očakávaný 5.7-palcový QuadHD displej. Teda rovnaká konfigurácia ako na minuloročných Pro 6/Pro 6 Plus. Podľa najčerstvejších informácií majú však obe novinky disponovať procesormi MediaTek Helio X30, čo by bol voči Exynosu 8890 v Pro 6 Plus rozhodne krok späť. Duálne fotoaparáty by zas mali tvoriť snímače IMX386 a IMX286 s 12 MPx rozlíšením.

zdroj fotografií: Meizu

Unikli aj ceny
Meizu Pro 7 6 GB RAM 64 GB ROM 360 €
8 GB RAM 128 GB ROM 425 €
Meizu Pro 7 Plus 4 GB RAM 64 GB ROM 425 €
6 GB RAM 128 GB ROM 464 €
8 GB RAM 128 GB ROM 490 €

 

Nedávno sme priniesli exkluzívnu recenziu na top model Meizu Pro 6 Plus, ktorý nás zaujal takmer dokonalou súhrou kvalitných komponentov a operačného systému. Nové vlajkové lode zatiaľ vyzerajú sľubne, no už teraz sme zvedaví, ako bude fungovať sekundárny displej, aký výkon smartfóny podajú a ako sa bude dariť duálnemu fotoaparátu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • peterpan

    Tak to by bol riadny fail ak by do oboch dali mediateky x30 navyše ten zadný dizajn fuuuj grc… taká nasilu vnútená inovatívnosť.. ak x30 do oboch,potom to plusko je totálna zbytočnosť..pýtam sa načo vydajú dva rovnaké fony? ja už od meizu neočakávam ozaj nič.. snáď sa do jesene spamataju a prinesú niečo aj s normálnym exynosom či snapom

  • lukino86

    treba pockat este