banner-pro-6Nedávno sa spoločnosť Meizu konečne pochválila skutočným high-endom, modelom Pro 6 Plus, do ktorého zakomponovala len tú najlepšiu výbavu. Teraz boli však odhalené aj prvé rendery nového modelu so zahnutým displejom. 

Internetom začali kolovať informácie o pripravovanom modeli so zahnutým displejom, ktorým chce výrobca nasledovať trend ostatných spoločností. Prvé rendery „utajovaného“ zariadenia sa objavili na sociálnej sieti Weibo a musíme priznať, že sa veľmi podobá na high-endy od Samsungu. Ako oni, tak aj Pro 6 Edge prinesie zahnutý displej. Okrem displeja bude mierne zahnutá aj zadná strana pre pohodlnejšie držanie v rukách a väčšiu priľnavosť.

meizu-pro-6-edge-5

TIP: Obrovské prekvapenie od Meizu! Nové Meizu Pro 6 Plus s Exynosom 8890, QuadHD displejom či 3400 mAh batériou je konečne pravou vlajkovou loďou výrobcu!

Displej bude vyrobený špeciálnym procesom horúceho ohýbania. Vo svojom vnútri prinesie novinka rovnaký procesor ako nedávno predstavený model Pro 6 Plus, teda Exynos 8890, ktorý vyrába Samsung. Od juhokórejského výrobcu si Meizu zoberie aj AMOLED displej s 2K rozlíšením. Klebety hovoria aj o tom, že táto skvelá novinka bude predstavená spolu s Meizu M5 Note 6. decembra, no sú to len dohady. Ak by sa predpoklady náhodou nenaplnili, je možné, že príde na svet ešte neskôr tento mesiac. Meizu si zrejme povedalo, že to najlepšie si nechá až nakoniec roka.

meizu-pro-6-edge-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP