Meizu pripravuje powerbank s kapacitou 10 000 mAh

Aj Meizu chce mať vlastný powerbank alebo externú nabíjačku, a tak do svojho portfólia pridá nový produkt. Bude tak konkurovať podobnému príslušenstvu od Xiaomi či OnePlus. 

[/blockquote]

Meizu po vzore Xiaomi a OnePlus vydá vlastný powerbank. Mal by sa jednať o powerbank s kapacitou 10 000 mAh, teda rovnako, ako u spomínaných čínskych výrobcov. Dizajn, ako môžete vidieť aj na fotke, je veľmi podobný tomu od Xiaomi. Podľa fotky je vidno aj to, že powerbank bude mať štyri LED svetlá, jeden konektor na nabíjanie a jeden na dobíjanie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Cena zatiaľ nie je známa, ale mala by byť podobná ako pri konkurenčných produktoch od Xiaomi či OnePlus. Meizu nie je prvá spoločnosť, ktorá sa rozhodla okrem smartfón predávať aj powerbanky. Okrem Xiaomi, OnePlus a po novom aj Meizu má powerbanky aj ZTE a v príprave je aj powerbank od Mlais.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]