Meizu pripravuje powerbank s kapacitou 10 000 mAh

Teraz čítate
Meizu pripravuje powerbank s kapacitou 10 000 mAh

Aj Meizu chce mať vlastný powerbank alebo externú nabíjačku, a tak do svojho portfólia pridá nový produkt. Bude tak konkurovať podobnému príslušenstvu od Xiaomi či OnePlus. 

[/blockquote]

Meizu po vzore Xiaomi a OnePlus vydá vlastný powerbank. Mal by sa jednať o powerbank s kapacitou 10 000 mAh, teda rovnako, ako u spomínaných čínskych výrobcov. Dizajn, ako môžete vidieť aj na fotke, je veľmi podobný tomu od Xiaomi. Podľa fotky je vidno aj to, že powerbank bude mať štyri LED svetlá, jeden konektor na nabíjanie a jeden na dobíjanie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Cena zatiaľ nie je známa, ale mala by byť podobná ako pri konkurenčných produktoch od Xiaomi či OnePlus. Meizu nie je prvá spoločnosť, ktorá sa rozhodla okrem smartfón predávať aj powerbanky. Okrem Xiaomi, OnePlus a po novom aj Meizu má powerbanky aj ZTE a v príprave je aj powerbank od Mlais.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.