Meizu už dávno v našich končinách nie je „neznámy pocestný“. Mnoho zákazníkov podľahlo modelom ako M1 Note či MX4 a spoločnosť sa pomaly ale isto stáva silným hráčom aj na našom trhu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem vlajkovej lode MX5 Meizu predstavilo aj štýlový power bank so slušnou kapacitou. Ten by sa mal vyznačovať úzkym profilom, kvalitným spracovaním, Li-Pol akumulátormi a nechýba štvorica LED kontroliek pre zobrazenie zvyšnej kapacity. Zo zvyšnej sady konektorov tu nájdeme jeden USB-A pre nabíjanie iných zariadení a jeden microUSB port pre dobíjanie samotného power banku.

meizu-powerbank-unveil-02

Samozrejme, takýchto power bankov tu bolo už mnoho. Prečo práve ten od Meizu? Zariadenie prichádza so super rýchlou technológiou nabíjania. Podľa samotného výrobcu nabije MX5 za 30 minút na kapacitu 58% a za 83 minút stihne dobiť zariadenie na plných 100%. No a nechýba tiež dvojcestné nabíjanie (smartfón môže byť pripojený na záložný zdroj aj počas nabíjania power banku) a niektoré bezpečnostné prvky.

Nový power bank od čínskeho Meizu by mal prísť na čínsky trh počas júla a za skutočne skvelú cenu – 149 Yuan (22 €) ponúkne nevídanú výbavu. Ako to je na našom území zatiaľ nevieme, no oficiálna cesta Meizu príslušenstiev k nám nevedie. Preto sa budeme musieť pripraviť na nejakú tú prirážku a neskorší príchod na trh.

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP