Meizu predstaví nový smartfón už 13. júna. Pôjde o Meizu M3 Metal?

banner-meizu-metal

Spoločnosť Meizu predstavila za pomerne krátke obdobie už 3 smartfóny. Všetko nasvedčuje tomu, že svoj cieľ, predstaviť za rok 2016 7 nových smartfónov, hravo splní. Na 13. júna spoločnosť naplánovala v Číne konferenciu a všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme kovovej verzie Meizu M3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dohady ešte viac posilňuje fakt, že smartfón už prešiel certifikačným úradom TENAA, a teda je len otázkou času, kedy uzrie svetlo sveta aj oficiálne. Podľa údajov z certifikačného úradu TENAA bude Meizu M3 Metal vybavené 5,5-palcovým FullHD displejom. K dispozícii budú opäť dva pamäťové varianty, teda 2 GB RAM + 16 GB úložisko alebo 3 GB RAM s 32 GB internou pamäťou.

MEIZU Metal môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-june-13-conference

Užívateľov však určite poteší možnosť rozšírenia vnútorného úložiska pomocou microSD kariet až do veľkosti 128 GB. Srdcom zariadenia bude osemjadrový procesor taktovaný na 1,8 GHz (pravdepodobne MediaTek MT6750). Zadnú stranu bude okrem loga výrobcu zdobiť aj 13 MPx fotoaparát a vo vnútri nájdeme 4000 mAh batériu. Operačným systémom bude starší Android 5.1 Lollipop. Detaily o novinke budú s blížiacim sa dátumom predstavenia pribúdať, preto situáciu neustále sledujeme.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]