banner-pro-6Meizu iba nedávno predstavilo tri nové smartfóny, Meizu M5 Note, Meizu Pro 6 Plus a Meizu X. Prvý menovaný patrí do skupiny stredne výkonných, je dostupný v troch pamäťových verziách a ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Tento phablet sa včera objavil v čínskom e-shope Jingdong Mall a zaznamenal vysoké predajné čísla.

Rovnako ako jeho predchodcovia M1 Note, M2 Note či M3 Note, ktorí sa v minulých rokoch skvelo predávali, aj najnovší člen Note rodiny je spájaný s vysokým dopytom od spotrebiteľov. Čínsky výrobca už po 21 sekundách predaja dokázal predať milión kusov. Pre spoločnosť sú to naozaj úžasné čísla a uvidíme, koľkých ďalších majiteľov si tento phablet nájde počas nasledujúcich týždňov či mesiacov.

meizu-m5-note-21-seconds-sales_1

Elegantné kovové telo phabletu pod svojou kapotou ukrýva 8-jadrový procesor MediaTek Helio P10, 4000 mAh batériu a 13 MPx zadný fotoaparát. K dispozícií sú tri pamäťové verzie s 3 GB RAM a 16 / 32 GB vnútornou pamäťou alebo výkonnejšia verzia so 4 GB RAM a 64 GB interným úložiskom. Najslabšia verzia je k dispozícií za približne 123 €, stredná za 137 €, zatiaľ čo tá najvýkonnejšia za stále skvelých 206 €.

TIP: Meizu oficiálne predstavilo novinku M5 Note. Prináša so sebou veľkú batériu, plnú LTE podporu a krásny dizajn celokovovej konštrukcie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP