Svetový Mobile World Congress vo veľkom odštartuje už o dva dni, teda 1. marca 2015. Určite sa máme na čo tešiť, keďže svoju účasť na tejto najväčšej akcii sveta týkajúcej sa smartfónov potvrdilo účasť už mnoho čínskych, ale aj svetových výrobcov. Jedným z výrobcov, ktorého na MWC uvidíme je určite známe Meizu, ktoré taktiež chystá predstavenie svojich noviniek.

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

O Meizu smartfóne s operačným systémom Ubuntu sa špekuluje už veľmi dlhú dobu a teraz boli tieto špecifikácie potvrdené priamo výrobcom. Meizu na svojej facebookovej stránke zverejnilo dva obrázky, ktoré jasne naznačujú, že na MWC bude predstavený Meizu MX4 bežiaci na známom Ubuntu.

meizu_mx4_ubuntuSúčasný Meizu MX4 beží na Androide s nadstavbou, ktorú Meizu nazýva Flyme OS. Meizu MX4 je smartfón vyššej triedy s 5,36″ FullHD displejom, osemjadrovým MediaTek MT6595 procesorom, 2 GB RAM, veľmi kvalitným zadným 21 MPx fotoaparátom a 3100 mAh batériou. Kúpa Meizu MX4 sa Vám naozaj vyplatí, keďže tento špičkovo vybavený smartfón stojí len 284 €.

meizu_mx4_ubuntu2

Zdroj: Meizunews.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP