Fotografia zadného krytu Meizu MX6 odhaľuje dizajn podobný Pro 6

Teraz čítate
Fotografia zadného krytu Meizu MX6 odhaľuje dizajn podobný Pro 6

banner-pro-6
Meizu nám potvrdilo dátum oficiálneho predstavenia vlajkovej lode MX6. Novinky sa dočkáme presne 19. júla. Do predstavenia teda ostáva niečo menej ako 3 týždne a prichádzajú k nám fotografie, ktoré odhaľujú, čo môžeme očakávať od smartfónu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na najnovšej fotografii vidíme zadný kryt, ktorý pravdepodobne ponúkne rovnaký dizajn ako aktuálna vlajková loď Meizu Pro 6. Na vrchu a na spodku sa nachádza nové dizajnové riešenie umiestnenia antén, ktoré je skutočne bravúrne vyriešené. Zmenou oproti Pro 6-ke bude väčší, 5,5-palcový FullHD displej taktiež s citlivosťou na tlak. Druhá fotografia, ktorá už stihla uniknúť pred časom, sa týka balenia. To by malo byť vyrobené z kvalitného papiera v bielom prevedení a s nápisom Meizu MX6 na boku.

mx6-back-cover

Meizu MX6 balenie

Špecifikácie stále nie sú úplne potvrdené, no očakávať môžeme napríklad procesor Helio X20 alebo X25 z dielne MediaTeku, 3 / 4 GB RAM pamäte, 32 GB interné úložisko, 3050 mAh batériu a to všetko bude umiestnené len v tele o hrúbke len 7.55 mm. Cena Meizu MX6 sa odhaduje na 243 €.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.