banner-pro-6Jeden jediný deň ubehol od momentu, keď sme sa konečne dočkali predstavenia tak dlho ospevovaného zariadenia Meizu MX6. Ten sa stal zároveň novou vlajkovou loďou spoločnosti a vystriedal nemenej vybaveného súrodenca Meizu Pro 6. Teraz to vyzerá, že vrchní predstavitelia tejto čínskej spoločnosti majú dôvod na radosť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezmála 3,2 milióna zariadení. Presne na toľko kusov najnovšieho Meizu MX6 sa zaregistrovali nedočkaví fanúšici tohto výrobcu. Netreba však zabúdať na fakt, že napriek nespornej výške tohto čísla sa nejedná o žiadne predajné hodnoty. Toto číslo sa teda s veľkou pravdepodobnosťou nebude zhodovať s reálnym počtom predaných zariadení. Už o 10 dní však začína oficiálny predaj v Číne a aj vďaka týmto informáciám nám je jasné, že sa bude Meizu MX6 predávať veľmi dobre. Tieto informácie prezradila samotná spoločnosť na svojom oficiálnom Weibo účte. Vo svojom príspevku poďakovala svojim priaznivcom a upozornila všetkých na fakt, že novinka ponúka sofistikované vychytávky a dizajn, ktorý dopĺňajú vyvážené špecifikácie.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Meizu-Mx6-3.2m-post

Špecifikácie konkrétne čítajú procesor Helio X20 s 10 jadrami, ktorý pre Meizu dodáva partnerská spoločnosť MediaTek. Ten je doplnený o grafický akcelerátor Mali-T880, 4 GB RAM a 32 GB interného úložiska. Vpredu je umiestnený 5,5-palcový FullHD displej, domovské tlačidlo, ktoré zároveň slúži aj ako skener odtlačkov a 5 MPx selfie fotoaparát. Najväčší ťahák MX6-ky sa však nachádza na strane zadnej. Je ním 12 MPx Sony IMX386 fotoaparát, ktorý sa zhoduje so snímačom použitým v Samsung Galaxy S7 Edge. Pod hliníkovou unibody konštrukciou sa okrem iného ukrýva aj 3060 mAh batéria. E-shop iBuygou.com už zaradil Meizu MX6 do predpredaja za pomerne výhodnú cenu 342 €.

TIP: Toto sú oficiálne fotografie vytvorené novinkou Meizu MX6

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom