banner-pro-6
Spoločnosť Meizu čerstvo predstavila vlajkovú loď Meizu MX6. Novinka 
stavia na dobrom mene svojho predchodcu, ktorý si získal fanúšikov po celom svete. Človek by možno čakal, že Meizu predstaví smartfón,  a tým to pre výrobcu končí.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem predstavenia samotného smartfónu zverejnila spoločnosť aj fotoporovnanie Meizu MX5 a Meizu MX6. Nové Meizu MX6 prichádza s 12 MPx senzorom Sony IMX386, ktorý by mal byť pripravený poraziť aj tých najväčších konkurentov. Vybavený je tiež PDAF zaostrovaním a clonou f/2.0. Po stránke špecifikácií je to teda naozaj špičková výbava, no ako sú na tom reálne výsledky? Na už spomínanom fotoporovnaní môžeme vidieť, že Meizu MX6 si hravo poradí aj so slabšími svetelnými podmienkami a zachováva si výbornú kvalitu.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>mx6camera-sample-01

Fotografie majú nádherné farby a sú príkladne ostré. Všetko, čo by sme od kvalitného fotoaparátu očakávali, ba ešte viac. Nevýhodou však je, že fotky sú len 3 a ani nie v plnom rozlíšení. Aby sme si vedeli urobiť finálny názor, musíme pár týždňov počkať, než sa k nám zariadenie dostane. Nižšie si môžete pozrieť ešte zvyšné dve oficiálne fotografie.

TIP: Meizu MX6 oficiálne predstavený

mx6-camera-sample-02mx6-camera-sample-02

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom