Meizu MX5 Pro Plus príde s Exynosom 7420 a 4 GB RAM!

banner-honor-6plus
Spoločnosť Meizu chystá novú vlajkovú loď, ktorej by sme sa mali dočkať ešte tento rok. Podľa dohadov Meizu pracuje na novom nástupcovi vlajkového modelu Meizu MX5, MX5 Pro Plus.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Názov tohto zariadenia by mal byť Meizu MX5 Pro. Podľa dohadov by mal disponovať 6-palcovým QuadHD displejom, Exynosom 7420, 4 GB RAM a 20,7 MPx zadným fotoaparátom od Sony. Okrem parametrov sme sa dočkali aj údajných fotiek. Smartfón na fotkách sa podobá na MX5, takže šanca, že sú pravé, tu je. Niektoré dohady hovoria aj o dvoch smartfónoch, jednom mid-end a druhom high-end. Okrem Exynosu 7420 je v hre aj nový Helio X20, ale pravdepodobnejší je procesor od Samsungu, ktorý nájdeme napríklad aj v najnovšom Galaxy Note 5.

mx5 pro plus
Predstavenie smartfónu by sa malo konať niekedy v októbri-novembri, keďže Meizu bude v septembri predstavovať novú verziu ich FlymeOS. Tieto informácie berte s určitou rezervou, nakoľko nie sú potvrdené.

mx5 pro plus

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]