Meizu MX5 Pro na ďalších obrázkoch

Teraz čítate
Meizu MX5 Pro na ďalších obrázkoch

V priebehu tohto týždňa sme sa dozvedeli nové informácie ohľadom pripravovanej vlajkovej lode spoločnosti Meizu, MX5. Ako tomu bolo aj minulý rok, spoločnosť uvedie aj vybavenejší model s označením Pro. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné roky výrobcovia prinášajú verzie vlajkových lodí s označeniami Pro, Max alebo Plus a ponúkajú ešte o kúsok navyše ako „základné“ modely. Z dostupných informácií vieme, že nové Meizu MX5 Pro ponúkne 6-palcový displej s Quad HD rozlíšením. Po hadrvérovej stránke toho ponúkne ešte viac ako základný model, to znamená kapacitu RAM okolo 4 GB a výkonnejší procesor.

Meizu Mx5 Pro

MEIZU MX4 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Viac informácií sa dozvieme v priebehu tohto mesiaca. V prípade nového top modelu z dielne Meizu sa máme na čo tešiť a po úspechu minuloročného modelu máme iba tie najvyššie očakávania.

Zdroj: Phonearena.com 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.