Meizu MX5 a MX5 Pro na prvých obrázkoch, odhaľujú veľmi tenký rámik

Teraz čítate
Meizu MX5 a MX5 Pro na prvých obrázkoch, odhaľujú veľmi tenký rámik

Rýchlo sa rozvíjajúca čínska spoločnosť Meizu predstavila ešte minulý rok úspešné modely MX4 a MX4 Pro. Tieto dve novinky si hneď získali svojich fanúšikov po celom svete. Netrvalo dlho a máme tu prvé obrázky pripravovaných nástupcov, o ktorých sa hovorí už dlhšiu dobu.

[/blockquote]

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z dostupných obrázkov sa dozvedáme, ako by mohli nové vlajkové lode vyzerať. Po dizajnovom skvoste akým je ZTE Nubia Z9 s bezrámikovým displejom pravdepodobne aj spoločnosť Meizu použije túto zaujímavú technológiu na svoje pripravované novinky. Nové modely by mali tiež disponovať snímačom odtlačkov prstov.

Meizu-MX5-and-MX5-Pro-display-leak_1

Predstavenie nového/nových smartfónov je naplánované 2. júna, pričom spoločnosť na svojej oficiálnej facebook fanpage zverejnila aj teaser, ktorý ukazuje spodnú časť neznámeho smartfónu s označením „602“. Tento teaser si môžete pozrieť nižšie.

meizu-novy-fon

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.