Meizu MX5 a MX5 Pro na prvých obrázkoch, odhaľujú veľmi tenký rámik

Rýchlo sa rozvíjajúca čínska spoločnosť Meizu predstavila ešte minulý rok úspešné modely MX4 a MX4 Pro. Tieto dve novinky si hneď získali svojich fanúšikov po celom svete. Netrvalo dlho a máme tu prvé obrázky pripravovaných nástupcov, o ktorých sa hovorí už dlhšiu dobu.

[/blockquote]

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z dostupných obrázkov sa dozvedáme, ako by mohli nové vlajkové lode vyzerať. Po dizajnovom skvoste akým je ZTE Nubia Z9 s bezrámikovým displejom pravdepodobne aj spoločnosť Meizu použije túto zaujímavú technológiu na svoje pripravované novinky. Nové modely by mali tiež disponovať snímačom odtlačkov prstov.

Meizu-MX5-and-MX5-Pro-display-leak_1

Predstavenie nového/nových smartfónov je naplánované 2. júna, pričom spoločnosť na svojej oficiálnej facebook fanpage zverejnila aj teaser, ktorý ukazuje spodnú časť neznámeho smartfónu s označením „602“. Tento teaser si môžete pozrieť nižšie.

meizu-novy-fon

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]