banner-meizu-metal

Meizu to v prvom kvartáli tohto roka rozbehlo s veľkou parádou a predstavuje nové smartfóny ako na bežiacom páse. Všetky novinky nájdu uplatnenie v odlišných výkonnostných kategóriách a tá najnižšia, čiže low-end, dostane už budúci týždeň nového zástupcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Reč je o Meizu M3S, ktorý dostal oficiálny dátum predstavenia. Predstavenie sa uskutoční presne o týždeň, teda 13. júna. Novinka neponesie názov M3 Metal a spoločnosť zvolila nové označenie, no špecifikácie zariadenia však ostanú nemenné. Prípadní záujemcovia sa môžu tešiť na 5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6750, na 2 / 3 GB RAM a 16 / 32 GB interného úložiska. Veľmi vítanou vlastnosťou je aj podpora microSD kariet.

Meizu M3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu m3s-pozvanka

Operačným systémom sa pravdepodobne stane starší Android 5.1 Lollipop, ktorý doplní nadstavba FlymeOS. Fotoaparáty prídu v kombinácii 13 MPx vzadu, respektíve 5 MPx snímač bude operovať na prednej strane. K dispozícii máme aj predpokladané ceny oboch verzií Meizu M3S. Základný variant ponúkne cenu 106 € a vylepšená verzia príde s predpokladanou cenovkou okolo 120 €.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú