banner-meizu-metal
Po aprílovom predstavení troch nových modelov sa Meizu chystá na predstavenie ďalšieho smartfónu. Konkrétne ide o model Meizu M3S, ktorého predstavenie je naplánované na 13. júna. Zariadenie láka hlavne atraktívnou cenu a novinkou v podobe kovového tela.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obrázky, ktoré sa objavili na internete, potvrdzujú názov zariadenia a tiež jeho základný dizajn. Potvrdené je označenie M3S, ktoré sa objavilo na balení smartfónu. Reálne fotografie odhaľujú, že zariadenie mierne pripomína dizajn modelu M3 Note a tiež použitie oválneho domovského tlačidla. Čo sa špecifikácií týka, Meizu M3S príde s 8-jadrovým procesorom MT6750 taktovaným na frekvenciu 1,5 GHz. Displej má mať kompaktné rozmery o veľkosti 5-palcov a rozlíšenie sa má zastaviť na hodnote 720p (HD). Očakávať môžeme varianty s 2 GB RAM + 16 GB ROM a 3 GB RAM + 32 GB ROM.

Meizu M3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Vzadu by sa mal objaviť 13 MPx snímač, teda rovnaký ako pri Meizu M3 Note. Vpredu to bude 5 MPx selfie fotoaparát. Batéria bude disponovať kapacitou 3000 mAh. Na prvý pohľad sa zdá, že zariadenie má úplne rovnakú výbavu ako Meizu M3. Jedinou známou zmenou tak nateraz ostáva kovové telo, ktoré nahradí polykarbonát použitý pri M3-ke. S ohľadom na to, že Meizu organizuje kvôli modelu M3S samostatnú konferenciu, dúfame, že noviniek bude nakoniec viac.

meizu-m3s-balenie-unik

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom