Meizu M3S sa objavilo na reálnych fotografiách

Teraz čítate
Meizu M3S sa objavilo na reálnych fotografiách

banner-meizu-metal
Po aprílovom predstavení troch nových modelov sa Meizu chystá na predstavenie ďalšieho smartfónu. Konkrétne ide o model Meizu M3S, ktorého predstavenie je naplánované na 13. júna. Zariadenie láka hlavne atraktívnou cenu a novinkou v podobe kovového tela.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obrázky, ktoré sa objavili na internete, potvrdzujú názov zariadenia a tiež jeho základný dizajn. Potvrdené je označenie M3S, ktoré sa objavilo na balení smartfónu. Reálne fotografie odhaľujú, že zariadenie mierne pripomína dizajn modelu M3 Note a tiež použitie oválneho domovského tlačidla. Čo sa špecifikácií týka, Meizu M3S príde s 8-jadrovým procesorom MT6750 taktovaným na frekvenciu 1,5 GHz. Displej má mať kompaktné rozmery o veľkosti 5-palcov a rozlíšenie sa má zastaviť na hodnote 720p (HD). Očakávať môžeme varianty s 2 GB RAM + 16 GB ROM a 3 GB RAM + 32 GB ROM.

Meizu M3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Vzadu by sa mal objaviť 13 MPx snímač, teda rovnaký ako pri Meizu M3 Note. Vpredu to bude 5 MPx selfie fotoaparát. Batéria bude disponovať kapacitou 3000 mAh. Na prvý pohľad sa zdá, že zariadenie má úplne rovnakú výbavu ako Meizu M3. Jedinou známou zmenou tak nateraz ostáva kovové telo, ktoré nahradí polykarbonát použitý pri M3-ke. S ohľadom na to, že Meizu organizuje kvôli modelu M3S samostatnú konferenciu, dúfame, že noviniek bude nakoniec viac.

meizu-m3s-balenie-unik

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.