Meizu M3 Note rozobraný do poslednej skrutky, takto vyzerá zvnútra

banner-pro-5

Tento týždeň sme sa konečne dočkali prvého tohtoročného smartfónu od spoločnosti Meizu. Stal sa ním Meizu M3 Note, ktorý oproti predchodcovi prešiel niekoľkými významnými zmenami. Pár dní po oficiálnom predstavení tu máme podrobné rozobratie celého zariadenia od známeho čínskeho portálu Mobile.it168.com.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

To nám ukáže, ako si viedlo Meizu po konštrukčnej stránke a či sa nová celokovová konštrukcia podpísala aj na skvalitnení celkového prevedenia v útrobách. Pohľad na fotografie nám dáva jasný odkaz, že rozobratie nie je vôbec ťažká záležitosť a šikovnejší používatelia zvládnu výmenu komponentov aj doma. Odňatie zadnej časti je možné odobratím dvoch skrutiek vedľa napájacieho konektora. Základnú dosku držia na mieste taktiež len skrutky a výmena nebude problém. Táto správa je skvelým impulzom pre prípadných záujemcov, nakoľko opravy nebudú nákladné a v prípade akejkoľvek poruchy môže e-shop rýchlo odstrániť vadu.

Meizu M2 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m3-note-rozobratie(15)

Meizu M3 Note teda prichádza s krásnym kovovým prevedením, ktoré sa veľmi podobá na minuloročné vlajkové modely výrobcu. Na prednej strane je umiestený 5,5-palcový FullHD displej, pod ktorým je skener odtlačkov mTouch 2.1. Hardvér novinky zahŕňa procesor MediaTek Helio P10, 2 / 3 GB RAM, 16 / 32 GB úložisko a veľkú 4100 mAh batériu, ktorá je ozajstným lákadlom smartfónu. Interné úložisko je možné rozšíriť microSD kartami do kapacity 128 GB. Vzadu operuje 13 MPx hlavný fotoaparát. DualSIM funkcionalita so 4G mobilným pripojením sú samozrejmosťou, no treba mať na pamäti, že slot je hybridného typu. Predaj v Číne začína 11. apríla s cenou 109 € pre základnú verziu. V e-shope iBuygou.com si môžete predobjednať obidve verzie, pričom variant so 16 GB pamäťou a 2 GB RAM stojí 158 €. Vylepšená verzia s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom vás vyjde na 189 €.

Zdroj: Mobile.it168.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]