banner-pro-6
Meizu malo šancu napraviť svoju chybu s použitým hardvérom v nedávno predstavenom modeli M3E. Jedná sa o pekný smarfón, ktorého dizajn zdedil aj najnovší M3 Max, no Meizu sa nepoučilo a stále sa nás snaží presvedčiť, že za cenu podobnú Xioami Mi Max nám stačí aj slabší čipset.

O pripravovanom smartfóne spoločnosti Meizu sme vás už informovali a taktiež sme vás zásobovali novými únikmi. Prišiel však deň, kedy Meizu M3 Max vystúpilo na svetlo sveta. Čínska spoločnosť sa tentokrát rozhodla pre model z kategórie phabletov. Konkurovať tak chce napríklad Xiaomi Mi Max alebo Nubia Z11 Max.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-m3-max-oficialne

Dizajnovo sa smartfón výrazne nelíši od nedávno predstaveného Meizu M3E. Po svojom menšom súrodencovi však zdedil len štyri farby. Meizu M3 Max je dostupný v sivej, striebornej, zlatej a ružovej farbe, chýba mu teda modrá farba, ktorá v poslednej dobe naberá na popularite. Rozmery zariadenia sú  163,4 x 81,6 x 7,94 mm. Na spodnej hrane zariadenia sa nachádza klasický microUSD konektor doplnený aj o 3,5 mm audio jack. Predná strana ponúka obrovský 6″ displej s FullHD rozlíšením. Pod ním sa nachádza mBack tlačidlo, ktoré v sebe integruje aj snímač odtlačkov prstov. Nad displejom nájdeme 5 MPx selfie kameru. Na zadnej strane je umiestnený 13 MPx Sony IMX258 snímač, pod ktorým je už štandardne dvojtónový LED blesk.

meizu-m3-max-oficialne-4

Vo svojom vnútri Meizu M3 Max ukrýva už starší MediaTek Helio P10. Jeho osem jadier pracuje na frekvencii 1,8 GHz a dopĺňa ich 3 GB pamäť RAM. Rozšíriteľné interné úložisko sa vyšplhalo na kapacitu 64 GB. ,,Šťavu“ na celý deň zabezpečí 4100 mAh batéria, ktorú dobijete technológiou rýchleho nabíjania mCharge s výkonom 24 W. To by podla výrobcu malo za pol hodiny nabiť batériu až na 45%. Smartfón sa dostane do predaja 15. septembra za oficiálnu čínsku cenu 228 €. Tak ako vždy, my za nový Meizu M3 Max zaplatíme viac.

meizu-m3-max-oficialne-5

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom