banner-meizu-metal
Predstavením Meizu M1 Metal sa spoločnosť trafila do čierneho. Novinka je priamym konkurentom pre Xiaomi Redmi Note 2 a tiež najnovší LeTV Le 1S

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Začiatok predaja v domovskej Číne nastal ešte minulý mesiac. Krátko po tom sme novinku podrobili aj nášmu testu. Recenziu si môžete prečítať na našej stránke. Po zhruba mesiaci teda novinka zavítala aj do slovenských e-shopov, no bohužiaľ, cena nás veľmi nepotešila. Meizu M1 Metal kúpite na Slovensku za 299 € s plnohodnotnou zárukou a servisom.

Meizu M1 Metal
Tento krásavec z dielne Meizu prichádza s 5,5-palcovým FullHD displejom, ktorý navyše disponuje 2.5D zakrivením po stranách. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek Helio X10 spolu s 2 GB operačnou pamäťou RAM. Pre používateľa je prichystané 16 respektíve 32 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB. Celú túto výbavu napája 3140 mAh batéria. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.2 a fázovým zaostrovaním PDAF.

Meizu M1 Metal
Zaujímavosťou je operačný systém, ktorý je v prípade Meizu M1 Metal YunOS. YunOS je operačný systém postavený na Linuxovom jadre spolu so slávnou nadstavbou FlymeOS. O prípadnú nefunkčnosť Služieb Google Play sa báť nemusíte. Meizu M1 Metal taktiež prichádza s DualSIM funkcionalitou, no bohužiaľ LTE pripojenie je na našom území veľmi obmedzené. Čerešničkou na torte je špičkovo spracovaný snímač odtlačkov zabudovaný v domovskom tlačidle.

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP