banner-pro-6Všetko nasvedčuje tomu, že 10. augusta sa máme pripraviť na tú pravú vlajkovú loď od Meizu, ktorá všetkým „vytrie zrak“. Dnes to oficiálne potvrdila spoločnosť formou teasera, ktorý láka na uvedenie na trh už 10. augusta. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová séria „E“ bude konečne adekvátnym súperom pre popredných čínskych výrobcov. Základ úspechu má tvoriť procesor Exynos 8890 a podľa renderov aj zakrivený displej po stranách. Ďalšou lákavou vlastnosťou bude duálny fotoaparát s mnohými vlastnosťami z aktuálnej vlajkovej lodi MX6. Ako vidíte, vcelku slušné množstvo nových atribútov, čo samozrejme, spôsobuje nemalé očakávania verejnosti.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Meizu-eseries-launch

TIP: Smartfón novej Meizu E série so zahnutým displejom a duálnym fotoaparátom na rendroch

Už zaužívaným prvkom je domovské tlačidlo s integráciou skenera odtlačkov prstov a nadstavba FlymeOS, ktorá pracuje nad Androidom 6.0 Marshmallow. Viacej špecifikácií zatiaľ nepoznáme, no na túto novinku od Meizu sa nesmierne tešíme. Najväčším dôvodom je asi to, že čínska spoločnosť tento rok akosi zaostáva a nepredstavuje také lákadlo pre fanúšikov. Pevne veríme, že už 10. augusta sa situácia zmení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom