banner-pro-6
10. august má byť dňom, kedy Meizu predstaví smartfón z úplne novej série s názvom Meizu E. Informácie, ktoré máme zatiaľ k dispozícii naznačujú, že nová séria Meizu smartfónov bude úplne odlišná od súčasných zariadení tohto čínskeho výrobcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O prvom smartfóne z novej Meizu E série už vieme, že v jeho útrobách by sa mal ukrývať najnovší Samsung Exynos 8890 procesor, ktorého súčasťou je 8 rýchlych jadier vyrobených moderným 14nm výrobným procesom. Okrem odlišných vnútorností však môžeme očakávať aj odlišný, úplne nový dizajn smartfónov z tejto série. Na čínskych weboch sa objavili rendery údajného Meizu E smartfónu, na ktorých si môžeme všimnúť zahnutý displej po okrajoch a tiež duálny fotoaparát na zadnej strane.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-e-smartfon-1

Začiatkom tohto roka skúsení analytici prehlásili, že rok 2016 bude rokom duálnych fotoaparátov v smartfónoch. A mali pravdu. Od predstavenia Huawei P9 sa so smartfónmi s duálnym fotoaparátom akoby vrece roztrhlo a Meizu v tomto vreci samozrejme nesmie chýbať. Ak sú rendery aspoň z časti pravdivé, šošovky fotoaparátov budú usporiadané pod sebou, rovnako ako v prípade nedávno predstaveného Xiaomi Redmi Pro.

TIP: Meizu pripravuje novú sériu E, ktorá by mohla ponúknuť procesor Exynos 8890

O Meizu smartfóne so zahnutým displejom po hranách sa taktiež hovorí už dlhšiu dobu, čo by mohlo znamenať, že Meizu takýto smartfón naozaj predstaví. Chýbať nesmie ani známe multifunkčné tlačidlo Meizu mBack integrujúc snímač odtlačkov prstov. Aj keď uniknuté rendery nevyzerajú ako finálne, potvrdzujú staršie domnienky o Meizu smartfóne s duálnym fotoaparátom a zahnutým displejom. Oficiálneho potvrdenia týchto dohadov by sme sa mohli dočkať už 10. augusta na oficiálne oznámenej Meizu konferencii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom