banner-redmi-proMeizu na seba nenechalo dlho čakať a tesne po Xiaomi predstavuje svoje nové slúchadlá. Ako u rivala, opäť ide o in-ear model v priaznivej cenovej kategórii. S malým rozdielom tie od Meizu stále používajú na pripojenie kábel a 3,5 mm audio jack.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ide o pokračovanie, respektíve upgrade modelu EP21HD. Jedná sa o in-ear slúchadlá a hneď prvé, čím určite zaujmú je ich dizajn. Meizu stavilo na zaoblené krivky, ktoré by podľa spoločnosti okrem pohodlia pri nosení mali pomôcť aj samotnej akustike. Vo vnútri sa nachádza 14 mm menič s papierovou membránou z Japonska. Tá má vysokú tvrdosť a znižuje tak skreslenie zvuku. Za membránou sa nachádza NdFEB magnet a duálna komora dizajnovaná pre podanie hlbších basov.

meizu_ep2x_02

Meizu EP2X majú impedanciu štandardných 32 Ω a citlivosť 105 dB. Spoločnosť myslela aj na výdrž nových slúchadiel. Kedže prvé, čo sa s nami pri in-ear slúchadlách lúči je kábel, spoločnosť sa ho rozhodla trochu poistiť, aby niečo predsa len vydržal. Výrobca využil kevlarové vlákna, ktoré sú veľmi pevné a majú elegantný dizajn. Tie sú ešte potiahnuté gumou pre lepší vzhľad. Meizu EP2X sú dostupné v bielej a čiernej farbe za cenu necelých 18 €.

meizu_ep2x_03

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.