banner-mi-note-2Výpredaje sú v prípade čínskych e-shopov už tradičnou záležitosťou. Náš partnerský e-shop TomTop to však zobral z toho najlepšieho konca a fanúšikov potešil naozaj masívnymi zľavami. Neveríte? Tak čítajte ďalej. 

Xiaomi Redmi 3S

Výpredajová cena: 115 €!

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad-1

Kúpiť Xiaomi Redmi 3S za 115 €
2 GB RAM / 16 GB ROM

Low-end z januára, Xiaomi Redmi 3, dostal počas roka hneď niekoľko verzií, ktoré ešte viac vylepšili tento fantastický smartfón. Slová chvály sa, samozrejme, týkajú aj modelu Redmi 3S. Ten priniesol vylepšený procesor Snapdragon 430 a Android 6.0 Marshmallow, pričom všetky ostatné pozitívne vlastnosti si stále nechal. Výsledkom je teda vynikajúce zariadenie, ktoré hravo uspokojí aj náročnejších používateľov. V aktuálnej akcii je Xiaomi Redmi 3S vo verzii s 2 GB RAM a 16 GB úložiskom dostupný už za 115 €. Táto cena platí ešte 6 dní.

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad-2

Akčná kamera SJCAM M10 Cube Mini

Výpredajová cena: 41 €!

sjcam-akcna-kamera-akcia

Kúpiť SJCAM M10 Cube Mini za 41 €

Snáď to ani netreba pripomínať, že stálicou na trhu akčných kamier je jednoznačne GoPro. Tento gigant má v hrsti takmer všetky trhy na svete a menším výrobcom tak dáva iba zlomok šancí na úspech. No spoločnosť SJCAM sa nechce len tak nečinne prizerať a dôkazom je aj lacnejší variant slávnej akčnej kamery GoPro Session. Model M10 Cube Mini je teda dizajnom takmer totožný. Podporuje nahrávanie pri maximálnom rozlíšení FullHD a 900 mAh batéria dokáže poskytnúť slušnú výdrž na jedno nabitie.

d3017b-1-9c47-xrhs

Neoceniteľnou výhodou je aj množstvo príslušenstva v balení, s ktorým zachytíte nádherné zábery pri každej príležitosti. Za akciovú cenu 41 € sa teda jedná o vynikajúci darček napríklad pod stromček.

M8S Plus 4K

Výpredajová cena: 43 €!

m8s-plus-4k-1

Kúpiť M8S Plus 4K za 43 €

Ak stále vlastníte televízor, ktorý nepodporuje všetky tie moderné „smart“ funkcie, no zároveň ešte nechcete investovať do drahej výmeny, inteligentné TV boxy s Androidom určite výborne poslúžia. Toto je tiež prípad boxu M8S Plus 4K, ktorého už názov napovedá, že sa hravo vysporiada aj so špičkovým obsahom v 4K. Výpočtovú silu obstaráva 4-jadrový procesor Amlogic S905, 2 GB RAM a rozšíriteľné 32 GB interné úložisko. Multimediálny obsah s množstvom personalizácie si vychutnáte vďaka Androidu 5.1.1 Lollipop s plnohodnotným Obchodom Play. Zariadenie poteší aj moderným vzhľadom. Výsledná cena v akcii, ktorá končí o 6 dní, predstavuje 43 €.

m8s-plus-4k-foto-2

E-shop taktiež naplánoval presne na 11. novembra rýchly výpredaj, kde môžete kúpiť vybrané produkty už za 11,11 dolárov. Nezabudnite si teda pozrieť celý výpredaj, ktorý nájdete na odkaze nižšie.

Zobraziť celú výpredajovú akciu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP