Masívny únik fotografií Huawei Mate S tesne pred predstavením

Teraz čítate
Masívny únik fotografií Huawei Mate S tesne pred predstavením

banner-honor7
Včera sme vám priniesli článok o farebných prevedeniach novinky Huawei Mate S, ktorá je už skoro celá odhalená ešte pred oficiálnym predstavením. Uverejnenie sa očakáva dnes na konferencii Huawei v Berlíne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Server Gizmochina.com dostal do rúk túto exkluzívnu novinku ako prvý a prináša nám podrobné obrázky. Nový Huawei Mate S príde s 5,5-palcovým FullHD displejom a 2,5D zakrivením. Zadná strana ponúka povrch pripomínajúci kov, snímač odtlačkov a 13 MPx hlavný fotoaparát. Pod kapotou nájdeme Kirin 935 a 3 GB pamäte RAM. Vnútorné úložisko má absolútne dostačujúcu kapacitu, 64 GB, no k dispozícii je aj slot na pamäťové karty microSD až do kapacity 128 GB. Batéria Huawei Mate S disponuje kapacitou 2700 mAh.

huawei mate s
Vo výbave nájdeme aj podporu najnovších LTE sietí 6. kategórie (Cat.6) a nechýba ani DualSIM funkcionalita. Pozrite si nižšie v galérii kompletnú paletu reálnych fotiek.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.