Netrvalo dlho a televízne stanice Markízy sa na anténu predsa len vrátili. K dispozícii sú však iba u jedného poskytovateľa, a to rovnao za príplatok.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tí, ktorí stále pozerajú TV cez pozemné vysielanie DVB-T a chýba im trojica televíznych staníc Markízy, sa k nim môžu opäť dostať. Cesta vedie cez Plustelku, ktorá ich ponúka vo svojom základnom balíku. Ten zákazníkov vyjde na 5,99 € mesačne. Kým hlavná Markíza je vysielaná v HD rozlíšení, zvyšné dve stanice si diváci pozrú iba v nižšom rozlíšení. Avšak ak si zákazník predplatí Plustelku na rok, 17 kánalov dostane oveľa výhodnejšie – za 2,99 € mesačne.

markíza
zdroij fotografie: Pixabay

Nenechaj si ujsť
JOJ-ka chce čoskoro spustiť tri nové televízne stanice kvôli vysokému dopytu po reklamách

Konkrétne sa jedná o JOJ HD, JOJ Cinema HD, Prima Plus HD, ČT1, ČT2, Senzi, Eurosport, Eurosport2, Film+, VH1, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, RiK, Spice a Sport2. Pre sledovanie týchto kanálov vrátane Markízy tak stačí bežná anténa, ako tomu bolo donedávna. Otázne ostáva, koľko ľudí bude ochotných za stanice Markízy platiť a či naďalej ostane iba na Plustelke.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
50%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.