Okolo skupiny JOJ je v poslednej dobe poriadne rušno. Naprieč celým Slovenskom sa len nedávno prehnala správa, ktorá informovala o prehnaných podmienkach, ktoré si táto televízna spoločnosť kladie. Od operátorov totižto požaduje privysoké poplatky a zároveň chce mať všetky svoje stanice zaradené už v ich základnom balíku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

JOJ však vo svojej prehnanej iniciatíve pokračovala a pokúsila sa zo zoznamov slovenských operátorov vyškrtnúť stanice Českej Televízie. Tu sa však, našťastie, JOJ-ka s pochopením nestretla a tento návrh bol zamietnutý. Teraz ale na seba púta pozornosť opäť. Internetový portál Žive.sk totižto v dnešných skorých ranných hodinách informoval o najbližších plánoch riaditeľa Marcela Gregu. Ten plánuje čoskoro rozšíriť portfólio skupiny, ktorá je pod jeho velením, pričom informoval o tom, že v súčasnosti pracujú hneď na troch nových televíznych staniciach.

„Momentálne máme vo vývoji tri nové stanice. Podnikateľské prostredie nám vyhovuje a je tu veľký dopyt po reklame. Ak to prostredie bude zachované, dáva nám to veľký zmysel,“ pre Žive.sk povedal Marcel Grega.

zdroj fotografie: JOJ

Nenechaj si ujsť
JOJ-ka vážne prestrelila požiadavky. Hrozí, že ju operátori odstránia zo svojej ponuky

Nanešťastie však neupresnil, o aké televízne stanice ide, ba čo viac, zatiaľ nie je vôbec isté, že budú hneď tri. Ak by sa tak ale predsa len stalo, tak by sa zaradili k už celkom slušnému počtu televíznych staníc, ktoré skupina JOJ zastrešuje. Konkrétne pod ňu v súčasnosti patrí plnoformátová televízia JOJ, filmová JOJ Cinema, filmovo-seriálová Plus, ženská Wau a detské televízne stanice Ťuki a Rik. Vzhľadom na túto obšírnu ponuku tak veľa nových možností nezostáva. Pokojne by jedna z nových televíznych staníc mohla byť určená prevažne na vysielanie športu, hudby alebo spravodajstva, no isté to zatiaľ nie je.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
4%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
96%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]