banner-redmi-3
Oficiálne predstavenie Xiaomi Mi5 je naplánované presne o 20 dní. Doteraz sme videli množstvo údajných fotografií smartfónu i jeho balenia. Niektoré špecifikácie boli potvrdené samotnou spoločnosťou Xiaomi, iné sú stále zahalené rúškom tajomstva.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jednou z takmer istých informácií je, že vlajková loď Xiaomi Mi5 by mala prísť vo viacerých, viac či menej výkonných verziách. Na uniknutých fotografiách môžeme vidieť údajný zadný kryt novinky, pravdepodobne ide o kryt lacnejšej verzie smartfónu, keďže výkonnejšia verzia by mala prísť s celokovovou konštrukciou. Kryt je vyrobený z materiálu podobnému sklu, v ľavom hornom rohu je otvor pre fotoaparát a blesk. Tradičné umiestnenie dostalo aj logo spoločnosti „Mi“ v spodnej časti.  Tak ako v prípade najnovšieho zariadenia z dielne spoločnosti Redmi 3, aj tu má na sebe kryt textúru, ktorá mu dodáva prémiový dizajn.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Podľa rozmerov zadnej časti možno usúdiť, že smartfón by mohol disponovať uhlopriečkou do veľkosti 5,2″. Xiaomi nedávno oznámilo, že rozlíšenie displeja bude „iba“ FullHD (1920 x 1080 px) miesto pôvodne prezentovaného QuadHD (1440×2560). Tento krok je celkom logický. Ak uhlopriečka smartfónu skutočne neprekročí 5,2″, aj Full HD rozlíšenie ponúkne dostatočnú hustotu pixelov.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP