Snapdragon 835 bude TOP procesor tohto roka a mal by sa nachádzať vo väčšine známych vlajkových lodí. Jeho použitie sa pôvodne očakávalo aj u LG G6, no vďaka lakomej politike Samsungu tomu tak pravdepodobne nebude. 

Situácia ohľadom vlajkovej lodi G6 sa mierne skomplikovala, nakoľko podľa posledných informácií nebude vybavený doteraz najvýkonnejším procesorom z dielne Qualcommu, ale namiesto toho sa použije starší, avšak stále veľmi výkonný Snapdragon 821. Za túto nepríjemnosť môže Samsung, ktorý si má nechávať zásoby 835-ky pre svoje Galaxy S8-čky.

LG V20 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

lg v20zdroj fotografie: PhoneArena

Podľa najnovších informácií však neskôr príde nový high-end z dielne Kórejskej spoločnosti, konkrétne nástupca minuloročného modelu V20. V „črevách“ LG V30 by sme už konečne mali vidieť Snapdragon 835, ale aj masívnu 6 GB pamäť RAM a duálny fotoaparát na zadnej strane.

lg v20
zdroj fotografie: TheVerge

nenechaj si ujsť
LG G6 prinesie kompletne vynovené prostredie UX 6.0, ktoré sa prispôsobí netradičnému pomeru nového displeja

Výrobca by mal z výbavy novinky vyhodiť aj populárny sekundárny displej (použitý vo V10 / V20) a namiesto neho pridať iné „záhadné funkcie“. Ďalšie detaily, ako aj prvé rendery či fotografie smartfónu uvidíme až v priebehu budúcich mesiacov. Druhá vlajková loď LG tohto roka by totiž mala prísť niekedy v druhej polovici roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom