banner-mi-notebook-air-12LG V20 je jedno z najnovších zariadení na trhu. Po nedávnom a stále doznievajúcom fiasku Samsungu si druhá juhokórejská firma dala podstatne viac záležať pri kontrolách svojho nového phabletu. Novinku LG V20 teda podrobila mimoriadne prísnym záťažovým testom. Niektorí majitelia však zistili, že sklo chrániacie zadnú dvojicu kamier je až príliš náchylné na rozbitie.

To či ide iba o ojedinelé prípady, alebo o potencionálne rozšírený problém, sa rozhodol zistiť YouTuber JerryRigEverything. Podrobil V20-ku niekoľkým testom odolnosti a zistil, že práve sklo chrániace dvojicu kamier toho skutočne veľa nevydrží. Počas toho, ako testoval odolnosť voči škrabancom, sklíčko z ničoho nič prasklo. Aj keď je jasné, že sa väčšina majiteľov nebude snažiť zničiť svoje zariadenie, video je len ukážkou toho, čo sa môže stať, ak budeme nosiť phablet vo vrecku napríklad spolu s kľúčmi.

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

lg-v20-camera-glass-cracking-for-some-users-1

Na známej stránke Reddit sa dokonca objavili príspevky, kde nový majiteľ našiel smartfón už po rozbalení s rozbitým ochranným sklíčkom. Inému sa zase sklíčko rozbilo po pár dňoch bez toho, aby mu zariadenie spadlo. Zatiaľ sa V20-ka rysuje ako jedno z podarenejších zariadení od LG za poslednú dobu.

lg-v20-camera-glass-cracking-for-some-users

Tieto problémy so sklíčkom sú však veľmi zlou reklamou. Majitelia LG V20 by mali určite porozmýšľať nad kúpou dobrého ochranného krytu, aby sa vyhli nepríjemnostiam. Výrobca síce oznámil, že problém sleduje, no či zároveň aj podnikne ďalšie kroky zatiaľ nevieme.

TIP: Displej LG V20 detailne porovnaný s LG G5, Galaxy Note 7 a S7 Edge

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom