banner-galaxy-a3-a5LG sa so svojou pripravovanou novinkou narozdiel od ostatných výrobcov príliš netají a niektoré jej vlastnosti prezrádza ešte pred oficiálnym predstavením. Najnovšie video juhokórejského výrobcu prezrádza ďalšiu zaujímavú vlastnosť G6-ky.

Gigant zatiaľ potvrdil samotné meno smartfónu, unikátny displej, ktorý bude mať pomer strán 18:9 a rozlíšenie 2880 x 1440 pixelov. Jeho veľkosť bude až 5.7-palcov. V najnovšom videu sa LG pýta ľudí, aký je ich zoznam prianí pre ideálny smartfón. Z odpovedí mnohých vysvitlo, že najviac je žiadaný veľký displej v kompaktnom tele, vodeodolnosť, fotoaparát, ktorý „zachytí všetko naraz“ a hlavne spoľahlivosť. Na konci videa tiež LG naznačuje, že so všetkými týmito vlastnosťami LG G6 naozaj príde.

LG G5 SE môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: LG G6 ponúkne ako prvý smartfón netradičný QHD+ displej s pomerom 18:9

„Vaše želania pre ideálny smartfón sa splnia. Ostaňte naladený pre jeho príchod vo februári 2017“, uvidelo LG na svojom facebookovom profile. Najreálnejšie vyzerá predstavenie koncom februára na veľtrhu MWC 2017, ktoré sa bude konať od 27.2. do 2.3. Ak by LG G6 naozaj disponovalo certifikáciou vodeodolnosti, jednalo by sa o prvý globálne predávaný smartfón výrobcu tohto typu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom