banner-galaxy-a3-a5Dátum konferencie MWC 2017 v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži a ako čas beží, unikajú na internet aj nové rendery smartfónov, ktoré môžu mať na tejto akcii premiéru. Tentokrát sa na renderoch v púzdre od Ghosteku objavilo po Samsungu Galaxy S8 aj LG G6. 

Známy výrobca ochranných krytov sa znova raz postaral o únik dizajnu ďalšej očakávanej vlajkovej lodi! Na jeho renderoch sa objavila vlajková loď LG G6, o ktorej sa doteraz špekulovalo, že môže prísť so sklenenou zadnou stranou. To však teraz vyvracajú najnovšie detaily a na obrázkoch môžeme vidieť, že G6-ka ponúkne celokovovú konštrukciu. Smartfón sa pri pohľade na zadnú stenu skôr podobá na svojho predchodcu, no s menšími úpravami. Obrázky tiež ukazujú uhľadenejší vzhľad, pričom sa vzadu stále bude nachádzať dvojica fotoaparátov s prisvetľovacou LED diódou.

ghostek-atomic-3-lg-g6-waterproof-case-cover_3_zdroj fotografie: Ghostek

TIP: LG potvrdilo oficiálny dátum predstavenia LG G6 a prezradilo aj niektoré vlastnosti

Pod touto výbavou si znova svoje miesto zastane snímač odtlačkov prstov. Rendery však neukazujú laserové zaostrovanie a z týchto pohľadov tiež nevidno otvor pre 3,5 mm audio jack, ktorý môže výrobca z návrhu vypustiť a bude tak nasledovať Apple či iných výrobcov, ktorí sa už neobťažovali dať do niektorých svojich modelov tento konektor. Keďže sa ale jedná iba o rendery, niektoré veci sa ešte môžu zmeniť.

ghostek-atomic-3-lg-g6-waterproof-case-cover_2_zdroj fotografie: Ghostek

Zadná strana vyzerá celkom reálne, no pod rúškom tajomstva Ghostek nechal prednú stranu, na ktorej nie je viditeľné nič okrem plochého displeja, reproduktoru a loga. Je zrejmé, že výrobca krytov nechcel prezradiť úplne presnú podobu, ktorá bude mať premiéru už 26. februára na konferencii MWC 2017 v Barcelone. Spoločnosť LG vkladá do tohtoročnej vlajkovej lodi okrem špičkovej výbavy aj veľké nádeje, pretože predchodca nenaplnil očakávania a predaje boli na katastrofálnej úrovni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom