O očakávanom vlajkovom počine juhokórejskej spoločnosti LG sa vie už prakticky všetko. Poznáme takmer všetky špecifikácie, pričom nám je taktiež detailne známy vzhľad. Jedna vec však donedávna predsa len známa nebola. Nikto totižto s určitosťou nevedel, v koľkých farebných verziách sa bude LG G6 predávať.

Ty si sa však podľa nadpisu článku iste dovtípil, že aj táto takmer posledná zatajovaná informácia je od dnešného dňa známa. Opäť za to vďačíme Evanovi Blassovi, ktorý nás v poslednej dobe zásobuje novinkami o takmer každej pripravovanej vlajkovej lodi. Najnovšie zavesil na Twitter obrázok, ktorý zoskupuje všetky farebné kombinácie G6-ky. Všetci záujemcovia o tento smartfón si tak môžu brúsiť zuby na jeho bielu, čiernu či platinovo-sivú verziu. Všetky pritom vyzerajú skutočne lákavo a výber medzi nimi rozhodne nebude jednoduchý.

zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
Absenciu Snapdragonu 835 u LG G6 zrejme naplno vynahradí model V30

Táto novinka má byť pritom svetu odhalená už zajtra na technologickom veľtrhu MWC v španielskej Barcelone, ktorý práve jej predstavením oficiálne započne. Pre pripomenutie, LG G6 bude vybavené starším 4-jadrovým procesorom Snapdragon 821. Tomu budú vypomáhať 4 GB pamäte RAM. K dispozícii bude tiež 3200 mAh vstavaná batéria, ktorá bude musieť energiou zásobovať 5,7-palcový displej s rozlíšením 2880 x 1440 pixelov. Záujemcovia sa ďalej môžu tešiť na 13 MPx duálny fotoaparát, vodeodolnosť, úzke rámiky displej či na skener odtlačkov prstov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom