LeTV je v Číne veľmi populárna spoločnosť najmä vďaka svojim streamovacím službám. Spoločnosť sa ale tento rok rozhodla, že predstaví svoje prvé smartfóny a začala veľmi dobre. Jedným z nich je aj lacný, no špičkovo vybavený LeTV One, ktorý si teraz môžete zadovážiť aj vy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

LeTV One je naozaj veľmi zaujímavý smartfón, ako cenou, tak aj výbavou. Náš partner, iBuygou.com, ho ponúka v predpredaji za neuveriteľnú cenu 277 eur! S touto cenou bude kúpa LeTV One kúpou storočia! Za necelých 280 € totižto ponúka špičkovú výbavu, ktorú tvorí telo s elegantným dizajnom s 5,5″ FullHD s len 1,6 mm rámikom. Displej chráni odolné sklo Gorilla Glass 3.

letv_one-2

LeTV One kúpite za cenu 277 eur v obchode iBuygou.com

„Pod kapotou“ LeTV One nájdeme nový MediaTek Helio X10 (MT6795) procesor, ktorý má 8 jadier s taktom 2.2 GHz a je založený na 64-bitovej architektúre. Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM s veľkosťou 3 GB, zatiaľ čo pre vaše dáta bude k dispozícii 16 GB vnútornej pamäte. Medzi špecifikácie patrí aj zadný 13 MPx Sony IMX214 fotoaparát, predný 5 MPx fotoaparát, 3000 mAh batéria a tiež nový USB konektor typu C. Softvérovú stránku LeTV One tvorí Android 5.0 spolu s nadstavbou LeUI. Čerešničkou na torte je samozrejme nízka cena, len 277 €.

letv_one-3

Čo poviete na LeTV One? Už ste objednali jeden pre seba? :) 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú