Spoločnosť LeTV na trh uviedla trio zaujímavých kúskov LeTV One, One Pro a One Max. V priebehu týždňa sa v domovskej Číne začal predpredaj a nastalo hotové šialenstvo. Novinky sa predávajú ako teplé rožky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

LeTV dnes zahájilo predaj modelov LeTV One a One Pro, pričom spoločnosť uvádza, že mali pripravených dokopy 200 000 kusov, čo ani zďaleka nestačí na odvrátenie davového šialenstva. Je až neuveriteľné, že model LeTV One Pro sa vypredal za jednu sekundu. Tento model ponúka 5,5-palcový 2K displej, výkonný procesor Snapdragon 810 vyšperkovaný kapacitou RAM s hodnotou 4 GB. Cena sa v predpredaji pohybuje okolo 360 €.

letv_s1_pro-4

Ďalším modelom, ktorý lámal rekordy, bol model LeTV One, ktorý sa pre zmenu vypredal za 3 minúty a 46 sekúnd. Model LeTV One ponúka asi najlepší pomer ceny a výkonu. Pod telom z prémiových materiálov nájdeme 5,5-palcový FullHD displej, 8-jadrový MediaTek MT6795 (Helio X10) procesor a 3 GB RAM. Táto novinka je v predpredaji dostupná za čiastku 216 € za 16 GB verziu.

letv_one-2

Dnes na svetlo sveta uzrela aj cena najväčšieho a najlepšieho modelu z trojice, LeTV One Max, ktorý prichádza so 6,3-palcovým displejom. Cena sa bude pohybovať na úrovni 520 € a za túto cenu dostane zákazník 2K displej, 16 GB vnútornej pamäte, Snapdragon 810 a 4 GB RAM vyšperkovaný snímačom odtlačkov prstov. Všetky ceny samozrejme platia na území Číny. Ak si smartfóny budete chcieť zadovážiť vy, ceny budú vyššie.

LeTV-One-Max (1)

Pri pohľade na tieto čísla vidíme istú podobnosť pri situáciách, kedy na trh uvádza svoje novinky najväčší čínsky výrobca Xiaomi, s ktorým LeTV zdieľa cenovú politiku. Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa budú vyvíjať čísla, keď sa zariadenie začne predávať vo veľkom aj v ostatných krajinách sveta. Oficiálny začiatok predaja je naplánovaný na 2. júna, no zatiaľ iba v domovskej Číne. V tento dátum budú dostupné aj ďalšie kusy smartfónov LeTV One a One Pro.

Objednaj si LeTV One alebo One Pro aj k sebe domov

Zaujali vás tieto smartfóny a chcete ich mať medzi prvými? Vďaka e-shopu iBuygou.com si môžete LeTV One predobjednať za 277 €, zatiaľ čo výkonnejší LeTV One Pro za cenu 429 €. Ceny sú predpredajné, čo znamená, že v prípade klasického predaja budú o niečo vyššie.

Zdroj: Gizmochina.com, iBuygou

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP