E-shop GearBest.com poriada od 9. do 11. júna letné zľavy, ktoré ponúkajú na veľkú časť ich sortimentu. Od smartfónov, cez smarthodinky až po slúchadlá a reproduktory.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Medzi smartfónmi stojí za pozretie určite Xiaomi Redmi 2, ktorý je teraz dostupný za 112 € a ponúkne 4,7-palcový HD displej, Snapdragon 410, 1 GB RAM a 8 MPx zadný fotoaparát. O smartfóne sa môžte viac dočítať v našej recenzii. Ďalší zaujímavý kúsok je Asus Zenfone 2, ktorý je dostupný za 236 € a jedná sa o verziu so 4 GB RAM. Ponúkne aj 5,5-palcový FullHD displej, 8-jadrový Intel Z3560 a 13 MPx zadný fotoaparát. Okrem smartfónov sú za prijateľnejšie ceny dostupné aj powerbanky od Xiaomi, 10 400 mAh za 15 € a 16 000 mAh za 24 €. Medzi tie „jedinečnejšie“ a zaujímavejšie zariadenia by sme mohli zaradiť dvojicu reproduktorov. Jeden z nich levituje a ten druhý svieti podľa toho, ako nahlas hudba hrá alebo môžete nastaviť vlastné farby. Jeden je dostupný za 90 € a druhý za 27 €.

SAM_0216

Za lepšiu cenu je dostupná aj Xiaomi YI camera, ktorú si kúpte za 63 € a aj oceňované Xiaomi Piston 3 slúchadlá za 16 €. Zľavy oficiálne trvajú len do zajtra, ale niektoré produkty by mali byť zľavnené o niekoľko dní dlhšie, takže si nezabudnite pozrieť aj termín, kedy zľava končí, aby ste stihli kúpiť čo potrebujete alebo chcete. Určite sme nespomenuli všetky dobré ponuky, toto je len minimum z toho, čo e-shop Gearbest.com ponúka. Všetky zľavnené produkty nájdete na tejto stránke.

Zdroj: GearBest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP