Lenovo dnes na podujatí Mobile World Congress 2015 predstavilo nový smartfón do rodiny Vibe – Lenovo VIBE Shot.

Keďže vďaka možnostiam pripojenia a mobilite užívatelia vo zvýšenej miere zaznamenávajú a zdieľajú momenty svojho života, navrhli sme VIBE Shot, ktorý im pomôže zachytiť každý dôležitý moment. Ako svoj prvý 2-v-1 fotografický smartfón sme vyvinuli Lenovo VIBE Shot – zariadenie, ktoré je skutočným prepojením fotoaparátu a smartfónu. V prvom rade je to skvelý fotoaparát, ktorý amatérsky nadšenci fotografie budú milovať a v druhom rade ide o výkonný, samostatný smartfón.

Lenovo VIBE Z2 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Milovníkov amatérskeho fotografovania, hľadajúcich spoľahlivý a výkonný digitálny fotoaparát, to bude prirodzene priťahovať k smartfónu VIBE Shot, keďže ponúka výnimočne kvalitný fotoaparát a neuveriteľne pohotové reakcie. Teraz môžu mať užívatelia to najlepšie z oboch svetov vďaka presvedčivým samostatným technológiám smartfónu v podaní VIBE Shot.

VIBE_SHOT_Red_Back_low res
Pre nádejných fotografov je tu fotoaparát smartfónu VIBE Shot, ktorý sme naplnili užitočnými technológiami, počnúc 16 megapixelovým zadným fotoaparátom so šesťdielnou modulárnou šošovkou. Fotoaparát má full-frame senzor (snímač s rozmermi kinofilmového políčka) s pomerom strán 16:9 pre slabé osvetlenie, s ktorým môžete fotiť aj v tmavým interiéroch alebo v noci. Vďaka trojfarebnému blesku sa svetelnosť fotky prispôsobuje automaticky, na základe okolitých svetelných podmienok a optická stabilizácia obrazu znižuje mieru rozmazania a vaše zábery tak zostávajú pekne ostré. Život nie vždy počká na dokonalý záber, ale VIBE Shot je pripravený držať s vami krok s infračerveným zaostrovaním, ktoré je dvojnásobne rýchlejšie ako automatické zaostrovanie a je tu aj fyzické tlačidlo spúšte, takže už netreba hľadať to správne miesto na displeji, aby ste niečo odfotili. Obsahuje tiež predvolené Smart nastavenie a pokročilé Pro nastavenie, takže užívatelia môžu fotoaparát využívať ako len chcú, stačí len prepínať medzi týmito dvoma nastaveniami.

A keď je čas hovoriť alebo pripojiť sa, VIBE Shot je pripravený s úžasným 5-palcovým FHD displejom a rovnako skvelým výkonom. S platformou Android™ 5.0 Lollipop a procesorom Qualcomm® Snapdragon™ tento smartfón prináša veľkorysých 32GB úložiska s možnosťou microSD pre uloženie dodatočných 128 GB hudby, filmov a fotografií. Dáta natiahnete či stiahnete naozaj rýchlo s LTE alebo pripojením cez Wi-Fi hotspot, a dokonca máte možnosť využívať samostatné dátové programy vďaka možnosti dual SIM. S VIBE Shot je jednoduché zmeniť sa z fotografa na fotografický objekt vďaka 8-megapixelovému selfie fotoaparátu. Všetky tieto funkcie sú zabalené do elegantného, tenkého a ľahkého hliníkového rámu, ktorý bude dostupný v červenom, bielom alebo sivom farebnom prevedení.

VIBE Shot bude dostupný v cene od 399 EUR od júna v krajinách, kde sa Lenovo smartfóny predávajú.

Zdroj: TS Lenovo
Foto: Theverge.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú