Lenovo Vibe Max bude možno prvý Lenovo smartfón so stylusom

Lenovo sa na MWC 2015 v Barcelone chystá prísť vo veľkom štýle. Po uniknutí až piatich nových zariadení, ktoré na MWC predstavia, sa teraz dozvedáme o ďalšom zariadení. Je ním Lenovo Vibe Max a malo by sa jednať o 6-palcového obra s QuadHD (1440 x 2560 pixelov) displejom. Aby sa nejednalo len o bežný 6-palcový phablet, Lenovo by malo k nemu pridať stylus, ktorý bude pravdepodobne nazvaný AnyPen. Informácie o styluse zatiaľ nie sú známe.

Lenovo VIBE Z2 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Medzi ostatné špecifikácie by mala patriť batéria s veľkou kapacitou, snímač odtlačkov prstov, NFC a najnovší MediaTek/Snapdragon procesor. Ostatné informácie sú zatiaľ neznáme, ale už začiatkom marca na MWC sa dozvieme viac ako o Vibe Max, tak o Vibe X3, S1, P1, P1 Pro a Vibe Shot.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]