Lenovo Pocket Projector: Vreckový projektor, ktorý premieta až 110-palcový obraz

Spoločnosť Lenovo na veľtrhu MWC 2015 predstavila okrem dvojice smartfónov aj vreckový projektor Lenovo Pocket Projector, ktorý prekvapí a poteší milovníkov médií, ktorí sú obmedzení malou obrazovkou svojich mobilných zariadení alebo ktorí jednoducho chcú impozantné zábavné zážitky. Lenovo Pocket Projector prináša novú dimenziu sledovania a zdieľania obsahu.

Projektor jednoducho zacvaknete na svoje kompatibilné Android zariadenie a filmy, fotky či dokonca obchodné prezentácie sú okamžite zväčšené, keďže ich môžete premietať vo veľkosti až do 110-palcov na akejkoľvek stene či povrchu pri stlmenom svetle. S vysoko kontrastným 50-lumenovým optickým procesorom tento projektor zobrazuje farebné, živé a jasné zábery a automaticky upravuje skreslenie a to najlepšie zorné pole zabezpečí možnosť rotovania až o 90 stupňov.

Inštalácia projektora Lenovo Pocket Projector vám zaberie len pár sekúnd a obsah zo smartfónu môžete premietať bezdrôtovo cez DLNA alebo Miracast. Ak chcete premietať bez káblov, celý film si pozriete  na jedno nabitie, keďže batéria má výdrž vaic ako dve hodiny. Projektor podporuje tie najpoužívanejšie multimediálne formáty a ponúka až 32GB úložiska na microSD pre veľké digitálne knižnice.

A to najlepšie, tento kompaktný a ľahký vreckový Lenovo projektor sa zmestí takmer do každého vrecka a je tak príslušenstvom, ktoré musí mať každý, komu sa kedykoľvek zachce vychutnať si digitálny obsah svojho zariadenia.

Zdroj: TS Lenovo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]