Lenovo K4 Note príde s kovovým telom a 3 GB RAM už čoskoro

banner-redmi-note-3
Minulý týždeň sme vás informovali o príchode nového Lenovo K4 Note, ktorý má nahradiť aktuálne veľmi úspešné Lenovo K3 Note. Informácií je však málo a sú postupne zverejňované pomocou oficiálnych teaserov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Lenovo K4 Note by mal byť budúci mesiac predstavený v Indii a predpokladá sa tiež účasť na výstave elektroniky CES v januári nového roku 2016. Doteraz bol oficiálne potvrdený len názov a kovové telo zobrazené na prvom teaseri. Ľady sa však hýbu veľmi rýchlo a tak prichádza nový teaser, s ktorým Lenovo oficiálne odhalilo prítomnosť 3 GB RAM.

Lenovo K3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Lenovo-K4-Note
Ostatné špecifikácie ostávajú stále zahalené pod rúškom tajomstva. Môžeme však predpokladať, že nové Lenovo K4 Note bude poháňané populárnym čipsetom Helio X10 od Mediateku, obsahovať by mohol aj čítačku odtlačkov prstov a to všetko s cenovkou, podobne ako predchodca, okolo 140 €. Toto sú však všetko len dohady a realita môže byť mierne iná.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]