Lenovo K4 Note bude predstavený už budúci mesiac

Teraz čítate
Lenovo K4 Note bude predstavený už budúci mesiac

banner-xtouch
Pre značku Lenovo bol model K3 Note jeden z najpopulárnejších, zdá sa, že jeho nasledovník je už veľmi blízko. Novinka príde s označením K4 Note.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Lenovo K4 Note by mal byť predstavený už budúci mesiac v Indii, následne by sa mal objaviť aj na iných trhoch po celom svete. Model K3 Note svojím spracovaním nepatril k prémiovým zariadeniam. Novinka to má napraviť a príde s kvalitnejším spracovaním, ktoré bude tvoriť brúsený kov. Dočkať by sme sa mali aj snímača odtlačkov prstov.

DSC_0037

Lenovo K3 Note

O podrobnejších špecifikáciách zatiaľ nepadlo ani slovo, no pravdepodobne sa dočkáme procesoru MediaTek Helio X10, ktorý sa už dostal do niekoľkých zariadení strednej triedy. O ďalších novinkách vás budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.