Na svetlo sveta unikli prvé obrázky o pripravovanom cenovo dostupnom smartfóne od Lenova. Lenovo smartfón s označením A7600 sa objavil na webe TENAA, ktorý sa zaoberá certifikáciou smartfónov pre čínsky trh.

[/blockquote]

LENOVO A6000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

S informácií, ktoré zatiaľ máme k dispozícii vieme, že novinka by mala disponovať 5,5-palcovým displejom s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Plastové telo bude obklopené kovovým rámom. O výkon sa bude starať najnovší procesor z dielne MediaTek, MT6752, s ôsmimi jadrami. Kapacita RAM sa zastavila na hodnote 2 GB a pre používateľa je pripravené 8 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet. Lenovo A7600 sa tiež nenechá zahanbiť konektivitou, keďže príde s podporou 4G sietí a Dual SIM. O dlhú výdrž sa postará 3000 mAh batéria. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaprát, na prednej zasa 5 MPx. Jedným z najväčších lákadiel je nový Android 5.0 a ako prvý telefón od Lenova bude obsahovať používateľskú nadstavbu VIBE UI 2.5, ktorá je práve založená na najnovšom Androide.

lenovo-a7600
Rozmery zariadenia sú 152.4 x 76 x 8.39 mm a hmotnosť sa zastavila na príjemných 150 g. Neostáva nám nič iné, len čakať, kedy Lenovo predstaví tento podarený smartfón. S cenou pod 150 € sa môže stať trhákom a doviesť spoločnosť k čo najlepším predajným číslám. V tejto dobe je Lenovo tretí najväčší výrobca smartfónov na svete.

Zaujala vás pripravovaná novinka od Lenova?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú