Včerajšia veľká udalosť Xiaomi nám priniesla niekoľko skvelých noviniek, medzi ktoré patria aj smart hodinky Xiaomi Mi Watch. Tie si môžeš už dnes predobjednať, navyše vďaka nášmu kupónu s peknou zľavou .

Vďaka kupónu 3ZNTNGJT so zľavou viac ako 17 € a spolu s možnosťou dopravy EU Priority Line za zhruba 8 € ťa hodinky vyjdú na 259 €. To je takmer polovičná cena oproti priamemu konkurentovi od Apple, hodinkám Watch Series 5. Predobjednávky budú trvať do konca novembra, potom predajca začne s odosielaním objednávok.

Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Watch za 259 € s kupónom 3ZNTNGJT

Špičková výbava v povedomom tele

O tom, že Mi Watch majú priamo konkurovať populárnym Apple Watch, sa ani nemusíme baviť. Už takmer identický dizajn napovedá tomu, že čínsky gigant chce ukradnúť nejakých zákazníkov kalifornskému Apple. Hodinky Mi Watch teda disponujú 1.78″ hranatým AMOLED displejom, ktorý sa dá ovládať buď dotykom, alebo otočným kolieskom na boku hodiniek.

Xiaomi

Hodinky bežia na operačnom systéme Wear OS s nadstavbou MIUI for Watch, takže núdza o dostatok aplikácií rozhodne nebude. Skvelou správou je aj podpora eSIM, NFC a množstva senzorov, ktoré dokážu monitorovať spánok aj tep a poskytujú certifikované dáta o zázname až 10 rôznych športových aktivít. Nechýba ani odolnosť voči vode a prachu s certifikáciou IP68.

Xiaomi

Prostredníctvom hodiniek môžeš ovládať aj zariadenia smart domácnosti, dokážu tiež komunikovať s hlasovým asistentom Xiaomi. Výrobca udáva, že 570 mAh batéria vydrží na jedno nabitie slušných 36 hodín. O plynulý chod hodiniek sa postará procesor Snapdragon 3100, ktorému sekunduje 1GB operačná pamäť s 8GB interným úložiskom.

Kúpiť Xiaomi Mi Watch za 259 € s kupónom 3ZNTNGJT

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom